Turecko

PONUKA INÝCH CK-môžte objednať a zakúpiť v CK DAN-TOUR
každoročne navštívi čoraz väčší počet turistov z celého sveta, ktorých láka svojimi nádhernými, prevažne piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia, obkolesenými citrusovými, banánovými, bavlníkovými ako i avokádovými plantážami.V čistote a kvalite morskej vody drží Turecko prvenstvo v Stredomorí. Vzhľadom k polohe umožňuje táto oblasť kvalitné kúpanie v príjemne vyhriatej vode od apríla až do októbra.

viac info priamo v CK

Turecko - Side - Hotel BELINDA*****

Hotel zaradený do prestížnej medzinárodnej hotelovej siete IBEROTEL očarí už na prvý pohľad. Novozrekonštruovaný kvalitný hotel zasadený do zelene píniového lesa poskytuje vysokú úroveň služieb, čo z neho robí rozprávkové miesto pre strávenie dovolenky snov.

Turecko - Alanya - Hotel BEGONYA****

Hotel Begonya si obľúbite pre jeho vynikajúcu polohu, len pár krokov od pláže a zároveň neďaleko živého centra s typickou tureckou atmosférou. V spojení s kvalitnými službami all inclusive hotela strednej kategórie sa jedná o ideálny cieľ dovolenky pre stredne náročných klientov všetkých vekových kategórií.

Turecko - Alanya - Hotel SARITAS****

Hotel s osvedčenými službami a výhodnou polohou v kľudnej časti letoviska Alanya so službami all inclusive uspokojí stredne náročných klientov. V krásnej zelenej oáze, v spoločnosti voňavých bugamvílií prežijete vskutku nezebudnuteľnú dovolenku.