Tunis

PONUKA INÝCH CK- môžte objednať a zakúpiť v CK DAN-TOUR
krajina zapôsobí na nás najmä tunajšiou architektúrou s maurskými prvkami,typickými,na bielo omietnutými domami a neobvyklou vôňou.Tunisko leží na pobreží Stredozemného mora medzi Alžírskom a Líbyou.Má dlhé pomerne členité pobrežie a niekoľko ostrovov, z ktorých najväčším je Djerba s bielym pieskom.

viac info priamo v CK

Tunis - Hammamet - Hotel PRIMA LIFE SAFA***

obľúbený hotel leží v centre Yasmine-južne od letoviska Hammamet.Od pláže ho delí miestna komunikácia s kolonádou. Priamo oproti hotelu vybudovaná Medina s množstvom obchodíkov, kaviarní a atrakcií.

Tunis - Sousse - Hotel SAMARA****

Hotelový komplex, skladajúci sa z hlavnej budovy a viacerých pavilónov, leží v palmovej záhrade neďaleko cetra Sousse.V blízkosti je kasíno, diskotéka, obchody a reštaurácie.

Tunis - Sousse - Hotel MARABOUT***

najobľubenejší hotel po rekonštrukcii -postavený v tradičnom tuniskom štýle-neďaleko centra-priamo na pláži. V okolí hotela sa nachádzajú reštaurácie a obchody, oproti kasíno a laserová diskotéka.

Tunis - Mahdia - Hotel THAPSUS***

Obľúbený trojposchodový hotel leží priamo pri jednej z najkrajších pláži je klubového typu-vhodný pre všetkých klientov, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku aktívne a športovať ale aj pre tých, ktorí chcú v kľude relaxovať.