Exotika

PONUKA INÝCH CK-môžete zakúpiť v CK DAN-TOUR
AFRIKA - MAURITIUS- nádherný ostrov rozprestierajúci sa v Indickom oceáne na východ od ostrova Madagaskar. Na tomto ostrove s tropickým podnebím žije viac ako jeden milión obyvateľov.Na pobreží nájdete prekrásne romantické pláže s bielym pieskom, blankytne modrými lagúnami a teplým morom.
AFRIKA - KEŇA -úžasná krajina na východnom pobreží rovníkovej Afriky tvorená vysokými horami, ktoré sa striedajú s jazerami, savanou,lesmi a planinami.Pobrežie tvoria biele pláže s jemným bielym pieskom a teplými vlnami Indického oceánu s krásami podmorského života.Pozorovanie divokej zveri v jej domovine,je zážitok na celý život- to je safari.
AMERIKA - BRAZÍLIA-perla Južnej Ameriky zaujíma podľa rozlohy vo svetovom poradí 5. miesto a podľa počtu obyvateľov 6. miesto.Najkrajšie mesto na svete, Rio de Janeiro, sa vyznačuje vlastnosťami raja. Obklopujú ho hory, nádherné zálivy a ostrovčeky.Pri návšteve Rio de Janeira ľahko uveríte slovám, že Boh stvoril svet za sedem dní a dva z nich venoval Riu.
AMERIKA - KUBA- perla Antíl, pláž všetkých pláží Varadero s iskrivo žiarivým pieskom- Kuba si vďaka svojej izolácii uchovala atmosféru menej uponáhľanej doby.Doby starcov na mori, doby Ernesta Hemingwaya, ktorý sa do Kuby vášnivo zamiloval.
ÁZIA - ČÍNA-krajina, ktorá svojou kultúrou očaruje a inšpiruje ostatný svet už viac než 3000 rokov.Šanghaj vás prekvapí svojím rýchlym rozvojom, v Xi‘ane Vám zoberie dych tajomná Terakotová armáda a v Guiline Vás nadchnú jedinečné vápencové útvary, Hongkong Vás ohromí svojím pulzujúcim, rýchlym štýlom života.
ÁZIA - INDIA-subkontinent pod Himálajami už po tisícročia je plný fantázie.Zem hlbokých myšlienok, starobylých pamiatok i ľudských osudov.Rodisko Buddhu, panstvo Velkých Mughalov, milovaná vlasť Máhatmy Gándhího, pôsobisko Matky Terezy.India je zemou, ktorú nemožno pochopiť, dá sa iba osobne precítiť.
VIAC info priamo v CK DAN-TOUR