Rhodos

PONUKA INÝCH CK môžete zakúpiť v CK DAN-TOUR
Śtvrtý najväčší ostrov- opradený starými mýtmi.Ostrov pomenovaný podľa oslnivej ruže,ródos.Alebo uverte legende,že Rhodos je ostrovom boha slnka Hélia a ten ho pomenoval po svojej manželke Rhode. Ak sa dostanete na „ostrov blaženosti“, čakajú tu na vás viaceré divy súčasnosti: jedinečná zmes starobylých kultúr, antické a stredoveké pamiatky, údolie plné motýľov a ruží, vychýrené pláže a pravá letná atmosféra

Viac info priamo v CK DAN-TOUR

Rhodos - Kolymbia - Hotel LOUTANIS***

Hotel sa nachádza v pokojnej časti letoviska medzi hlavným mestom Rhodos (25 km) a mestom Lindos (25 km). Je ideálny tak pre rodinnú dovolenku ako aj relax vo dvojici, keďže stačí pár minút chôdze a vychutnáte si romantickú prechádzku eukalyptovou alejou vedúcou do centra letoviska.

Rhodos - Kolymbia - Hotel DELFINIA****

Hotel je v pokojnom prostredí približne 500 m od centra letoviska Kolymbia. Celý komplex pozostáva z hlavnej a 3 vedľajších budov zasadených do oku lahodiacej záhrady. Tá je zároveň bezpečným miesto pre detské radovánky pod dohľadom slovenských a českých animátorov.

Rhodos - Kolymbia - Hotel GOLDEN ODYSSEY***

Príjemný hotelový komplex jednoposchodových blokov je situovaný v krásnej záhrade neďaleko zná­mej a vyhľadávanej pláže Tsambika.Hotel je vhodnou voľbou pre klientov; ktorí vyhľadávajú pokojné ,príjemné prostredie a rodinnú atmosféru.Preto je vhodný aj pre rodiny s deťmi.